Brazilian secret

  • Dokonalý zadeček díky push up efektu
  • V balení naleznete 2 kusy
  • Velikost : M, L, XL
  • Cena:299,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Brazilian secret

  • Dokonalý zadeček díky push up efektu
  • V balení naleznete 2 kusy – kalhotky bílé a černé barvy
  • Velikost : M, L, XL

 

Spousty žen znají push up efekt u podprsenek, kdy se dokonale vytvaruje poprsí. Úplnou novinkou jsou však kalhotky s push up efektem, které dokonale vytvarují Váš zadeček do kulatšího sexy tvaru.

Brazilské krásky tento jednoduchý fígl využívají už po dlouhou dobu, jelikož sexy kulatý zadeček je velice přitažlivý a obzvláště vynikne v uplejším obečení. Váš zadeček se zvedne, vytvaruje a celkově vylepší tvar Vašeho pozadí.

Push up kalhotky BRAZILIAN SECRET vykouzlí dokonalý zadeček během chvilky! Stop povadlým zadečkům. Dokonalé tajemství o kterém budete vědět jen Vy, jelikož na první pohled nikdo nepozná žádnou odlišnost od jiných kalhotek. Unikátnost je totiž v chytrém ušití a hlavně elastickém materiálů. Nyní můžete mít i Vy perfektní zadeček, a to během pár vteřin.

Kalhotky Brazilian Secret nadzvednou, vytvarují a zpevní hýždě. Měkké mikrovlákno zajistí pohodlné nošení a komfortní pocit v jakémkoliv oblečení. Kalhotky jsou bezešvé a vyrobené z měkkého mikrovlákna, díky čemuž jsou maximálně pohodlné k nošení. Vezměte si je pod džíny, klasické kalhoty, sukni, šaty, šortky – výsledný efekt bude vždy bezvadný! Budete se cítit sexy a atraktivnější, a to bez ztráty pohodlí, stylu a elegance. Kalhotky nejsou pod oblečením vidět, vaše tajemství tedy rozhodně nikdo neodhalí na rozdíl od mohutných stahovaček, které často zadeček spíše zdeformují a rozhodně nevypadají narozdíl od Braziských kalhotek vůbec přitažlivě. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Nové zboží v nabídce

Outdoor hodinky Control

Cena: 499,00 Kč

Pánské hodinky Diadore

Cena: 899,00 Kč

Náhrdelník Moon

Cena: 1 199,00 Kč
Náš facebook